KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15406331
nr 1540 6331
Gouache
Gerd Miller "Ensam pappa". Signerad, på papp, 50x70, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:25:57
100 kr
150 kr
Gouache